Наразі немає чіткого розмежування між хвилями мобілізації, тому до армії можуть забрати усіх чоловіків віком від 18 до 60 років, придатних до військової служби.
Фізична особа-підприємець не може отримати бронь від мобілізації, як і не може забронювати своїх працівників. ФОПи не визначені в переліку тих, хто може бронювати військовозобов'язаних.
Динамо отримало статус "об'єкт критичної інфраструктури".Про це розповівзаступник генерального директора киян Сергій Мохник.Це означає, що футболісти київського клубу отримали бронь від мобілізації."Ми отримали "об'єкта критичної інфраструктури". Фут...
Приватні підприємці можуть виконувати замовлення для органів місцевої влади чи військових адміністрацій, які необхідні безпосередньо для обороноздатності України.
Військовозобовязані працівники благодійного товариства Shakhtar Social отримали бронь від мобілізації.Про це стало відомо з наказу Міністерства молоді та спорту України про визначення цього благодійного товариства "таким, що відповідає критеріям та є...
Військовозобовязані футболісти та персонал Кривбаса отримали бронь від мобілізації.Відповідний наказ опублікувало Міністерство молоді та спорту України.Криворізький клуб було визнано критично важливим для функціонування економікита забезпечення життє...
Приватні підприємці мають можливість виконання замовлень, орієнтованих на потреби органів місцевого самоврядування чи військових управлінь та спрямованих на підтримку обороноздатності України.
В Україні з моменту запуску процедури бронювання отримати статус критично важливих і забронювати 50% військовозобов'язаних співробітників змогли 11 компаній-перевізників.
За його словами, якщо не мобілізувати людей з високими зарплатами, тоді не повинні підпадати під призов працівники банківського сектору чи страхових компаній.
Законопроєкт про посилення мобілізації "завис" у Верховній Раді. Документ подано до парламенту ще наприкінці грудня, за майже три місяці він пройшов лише перше читання, а в цілому досі не ухвалений.