У Німеччині обговорюють листи американського посла в країні Річарда Гренелла з погрозами санкцій на адресу німецьких компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу Північний потік-2.
Поправки зобов\'язують газопроводи, що йдуть з третіх країн до Євросоюзу, відповідати певним правилам, прийнятим в ЄС. Правила включають поділ прав власності, недискримінаційні тарифи і прозорість.
КИЇВ. 16 лютого. УНН. Адміністрація США на чолі з президентом Джо Байденом почала переговори з керівництвом Німеччини з метою визначити майбутнє проекту “Північний потік-2”. Про це повідомила у вівторок газета The Wall Street Journal з посиланням на декілька джерел, передає УНН.
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Розбіжності між Польщею та Німеччиною щодо будівництва газопроводу \"північний потік-2\" будуть однією з тем міжурядових консультацій, що пройдуть у найближчу п’ятницю у Варшаві. Про це у понеділок, 29 жовтня, повідомив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, передає УНН з посиланням на \"Польське...
Розбіжності між ЄС та Великобританією буде складно подолати, заявила Урсула фон дер Ляєн. Своєю чергою Борис Джонсон наголосив, що жодних домовленостей не буде, якщо Брюссель не змінить свою позицію.
На переговорах у Берліні глава МЗС України критикував газопровідний проект, а його німецький колега - екстериторіальні санкції США проти фірм, що беруть участь у його реалізації.