Національний банк України (НБУ) демонструє підтримку курсу гривні та надалі згладжуватиме різкі курсові коливання, вважають банкіри, опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\".
Національний банк України цього тижня знову збереже облікову ставку на рівні 6% річних, вважають опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\" банкіри, водночас вони очікують зростання ставки на початку 2021 року.
Національний банк України (НБУ) може у вересні підвищити облікову ставку мінімум до 18%, вважають банкіри, яких опитало агентство \"Інтерфакс-Україна\".
Національний банк України (НБУ) в червні може зберегти облікову ставку на рівні 17,5% річних, вважають банкіри, опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\".
Національний банк України (НБУ), ймовірно, збереже облікову ставку на рівні 11%, але може зберегти за собою можливість позапланового її перегляду, з огляду на ситуацію на валютному та грошово-кредитному ринку, а також зміну уряду країни, вважають банкіри, опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\".
Підвищення на 6% мінімальної зарплати в Україні з 1 вересня 2020 року навряд чи позначиться на рішенні про облікову ставку, проте її збільшення на 20% з нового року є важливим проінфляційним чинником, який впливатиме на рішення про ставку, вважають банкіри, опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\".
Національний банк України (НБУ) може знизити облікову ставку у вересні щонайменше на 0,5 процентного пункту (п. п.) - до 16,5% річних, вважають опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\" банкіри.
Національний банк України (НБУ) в січні суттєво не пом\'якшуватиме монетарної політики, але до кінця року облікова ставка може знизитися до 15-17% із 18% річних, вважають банкіри, опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\".
Національний банк України (НБУ) може погіршити прогноз падіння ВВП на 2020 рік у липні щонайменше до 6% із 5% у квітневому прогнозі, повідомили опитані агентством \"Інтерфакс-Україна\" банкіри.
Екс-нардеп від Партії Регіонів, прихильник «русского міра» Олег Царьов, який розшукується українськими правоохоронцями, поскаржився на те, що його обдурила російська окупаційна «влада» Криму.
Бізнесмен Аарні Отава Саарімаа з Фінляндії інвестував понад 5 500 біткойнів в декілька проектів в Таїланді, але, як виявилося, гроші були отримані шахраями.