Африканський хаос на святі футболу (ФОТО)

2015-02-06 14:30
Півфінал КАН-2015 між Ганою і Екваторіальної Гвінеї ознаменувався серйозними правопорушеннями фанатів команди, що програла. Після третього голу \"Чорних зірок\" незадоволені шанувальники Гвінеї вирішили вилити свою лють на гравцях та вболівальниках суперника. Вони загнали у кут приблизно 500 ганських фанів і почали кидатись різноманітними предметами: спочатку це були пляшки, а потім каміння та навіть скло. Арбітр швидко відвів команди у підтрибунне приміщення, а людям, серед яких були жінки та діти, вдалось перебігти у інший кут стадіону.Місцева поліція вимушена була застосовувати сльозогінний газ. Лише після сорока хвилин від початку заворушень на місце прибув військовий гелікоптер, диктор оголосив про відновлення матчу і команди дограли три компенсовані до основного часу хвилини.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КАН-2015. Гана - Екваторіальна Гвінея - 3:0 (ВІДЕО)