У 2019-2020 роках планові валютні виплати з відсотками становитимуть 17 млрд доларів, тому ключовий виклик на наступний рік - як залучити достатньо ресурсів, щоб рефінансувати зовнішні та внутрішні зобов’язання. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на \"Звіт про фінансову стабільність\"
Як зазначається у звіті, графік виплат є досить напруженим, але керованим, за умови продовження...
Особливі побоювання в аналітиків викликають торгова війна США і Китаю, а також Brexit. Крім того, потенційно небезпечними визнано стан цін на нафту, а також майбутні вибори в ряді великих країн.
Судові рішення і тиск на Національний банк можуть негативно вплинути на курсові та інфляційні очікування, а також ускладнити доступ до міжнародних ринків капіталу.
КИЇВ. 17 березня. УНН. Віденський інститут економіки (wiiw) опублікував прогноз для економік країн Східної Європи з урахуванням пандемії COVID-19. Коронавірус сповільнить зростання ВВП України удвічі, передбачають у wiiw, передає DW, інформує УНН.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три пріоритетні завдання для зовнішньої української економіки на наступні 10 років, повідомила прес-служба МЗС.