Армія рф вночі атакувала дронами Хмельниччину: є постраждала та пошкодження Російська армія вночі атакувала Хмельницьку область за допомогою безпілотників, одна людина отримала поранення.
КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Цієї ночі російські війська атакували Запоріжжя дронами-камікадзе, попередньо Shahed-136, а прилеглі населені пункти – ракетами С-300. Про це в Telegram повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, інформує УНН.
На Харківщині через нічну атаку рф "шахедом" є пошкодження критичної інфраструктуриУ Харківській області вночі внаслідок удару російського ударного безпілотника "Шахед" у селі Козача Лопань було пошкоджено об'єкт
критичної інфраструктури.
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Під час ранкової атаки армії рф на Хмельниччину працювали сили протиповітряної оборони. Через збиття ворожих ракет вибуховою хвилею пошкоджені будинки. Також уламки ракети впали на території виробничого підприємства. Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, пише УНН.
КИЇВ. 2 січня. УНН. У Київській області внаслідок нічної атаки дронів російських військ є пошкодження об'єкта критичної інфраструктури. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у понеділок, 2 січня, Telegram, пише УНН.
КИЇВ. 5 листопада УНН. Вдень російські терористи ракетами атакували Одещину. В Одеському районі є влучання в об’єкт інфраструктури. Про це в своєму tg-каналі повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає УНН.
Армія рф атакувала Нікопольщину дронами та артилерією: є руйнування та двоє пораненихросійські війська атакували Нікопольський район Дніпропетровської області України за допомогою безпілотників-камікадзе та
артилерії, пошкодивши приватні будинки, господарські будівлі, транспортні засоби, інфраструктуру та поранивши двох літніх жінок.
Армія рф вночі атакувала Полтавщину: вдарила по об’єкту інфраструктури Російські військові вночі атакували об'єкт інфраструктури в Полтавській області за допомогою ударних безпілотників, що спричинило пожежу, яку згодом вдалося загасити.
КИЇВ. 21 липня. УНН. Зливи і град пройшли по Одеській області, викликавши древопад і підтоплення з 20 на 21 липня. Як повідомляють в прессслужбі регіонального управління ДСНС, негода торкнулася північних районів - Подільського і Роздільнянського районів, передає УНН.
КИЇВ. 21 жовтня. УНН. З початку повномасштабної війни російські війська вдарили по майже 600 об'єктам критичної інфраструктури України. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, інформує УНН.
Армія рф намагалась атакувати об‘єкт критичної інфраструктури в Києві - ЄрмакРосійські війська намагались завдали ракетного удару по об'єктах критичної інфраструктури в Києві, в результаті атаки було
поранено 53 людини, в тому числі шестеро дітей, і пошкоджено будівлі.
КИЇВ. 30 червня. УНН. Сьогодні російські військовослужбовці вкотре обстріляли місто Слов'янськ Донецької області за допомогою касетних боєприпасів. Цивільні дістали поранення. Про це повідомляє начальник міської військової адміністрації Вадим Лях, інформує УНН.