Анкара засудила Грецію за обстріл турецького судна в Егейському морі
2017-07-04 08:03
КИЇВ. 4 липня. УНН. Анкара засудила обстріл слідував під турецьким прапором суховантажу \"АСТ\" катерами берегової охорони Греції в Егейському морі, передає УНН з посиланням на Reuters.
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Щонайменше 12 людей загинули, 419 отримали поранення в результаті землетрусу в провінції Ізмір на заході Туреччини. Про це повідомило в п’ятницю Управління з надзвичайних ситуацій Туреччини, пише УНН.
КИЇВ. 29 липня. УНН. В Егейському морі затонув човен, в якій імовірно знаходилися 16 громадян Турції, які намагалися втекти на грецький острів Міділлі (Лесбос). Про це повідомляє “Анадолу”, передає УНН.
КИЇВ. 13 серпня. УНН. Рибалки з Туреччини обстріляли грецьких рибалок недалеко від острова Лерос в Егейському морі, повідомляє телеканал Alpha, інформує УНН.
В Егейському морі біля південного входу в протоку Дарданелли вранці на зустрічних курсах розійшлися американський ракетний есмінець Donald Cook і фрегат «Адмірал Макаров» Чорноморського флоту (ЧФ).
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Польща засудила агресію РФ в Азовському морі і закликала її поважати міжнародне право. Про це повідомляє УНН з посиланням на заяву Міністерства закордонних справ Польщі.
Українська сторона Спільного центру з координації та контролю сторін (СЦКК) засудила чергові обстріли з боку бойовиків позицій Об\'єднаних сил біля Новолуганського, повідомив прес-центр ООС.