«Захід сприяв нездатності України скористатися цим утриманням російських сил у Бахмуті, повільно розгортаючи або притримуючи системи озброєння й постачання, необхідні для широкомасштабних контрнаступальних операцій»
В ISW вказали, що нестача особового складу та боєприпасів в армії Росії не дозволить їй у найближчій перспективі зберегти нинішній високий темп наступальних операцій у районі Бахмута.
Швидкість просування російських військ у районі Бахмута сповільнилася останніми днями. Військори з РФ визнали, що ЗСУ відтіснили частини угруповання "Вагнера" на позиції, які вони обіймали кілька днів тому.
Атаку на фрегат класу "Григорович" Чорноморського флоту РФ біля Севастополя, ймовірно, вчинили Збройні сили України. Однак це лише стримана відповідь на бомбардування українських міст.
КИЇВ. 15 січня. УНН. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що ризик повторного вторгнення рф в Україну з території білорусі оцінюється як низький, але можливий, передає УНН.
Готовність Кремля розпочати серйозні переговори можуть не показувати власні погляди президента РФ Володимира Путіна. Натомість може бути частиною плану так званої "партії миру", яка хоче переконати Захід щодо України піти на поступки, сподіваючись схилити на свій бік главу Кремля.