Американські вчені заявили, що вони зробили перший крок на шляху до розробки ліків від ВІЛ - вірусу, який може призвести до захворювання наСНІД.
ВІЛ перебуває в латентному стані багато років, що робить його доволі складновиліковним. Як...
Учені Дослідницького інституту Скріппса (The Scripps Research Institute, США) розробили і випробували на тваринах вакцину, яка допомагає імунній системі організму зупиняти переробку героїну і запобігати наркотичному сп\'янінню.
\"За 25 років участі...
Вчені сподіваються, що захисна антигероїнова вакцина стане ефективним терапевтичним засобом для тих, хто намагається позбутися залежності від наркотику.
Розвиток ВІЛ/СНІД можна пригнічувати без традиційного набору антиретровірусних препаратів - за допомогою певних антитіл, отриманих з людського організму.
Молекулярні біологи і медики США заявили про успішне випробування першої багатоцільовий вакцини від лихоманки Ебола, здатної нейтралізувати два найбільш небезпечних штами цього вірусу. Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі Scientific
На думку вчених, універсальна вакцина стане серйозним кроком для медицини, оскільки на даний момент складно передбачити, який саме штам вірусу...
В університеті Південної Каліфорнії США розробили систему, яка покращує пам\'ять пацієнтам з нейродегенеративними захворюваннями на 37 відсотків. Про це повідомляється на сайті медичного центру Уейк-Форест.
У шістьох із восьми добровльців введення експерементального препарату на основі генномодифікованого вірусу, призвело до скорочення розміру пухлин або припинення їх росту.
Експерименти з привченими до нікотину гризунами показали, що штучний білок NicA2-J1 дозволяє тримати під контролем його вміст у крові – і перемогти шкідливу звичку.
Всесвітня організація охорони здоров’я заявила 23 грудня, що проведена в західноафриканській країні Гвінеї експертиза підтвердила високу ефективність експериментальної вакцини проти смертельного вірусу Ебола.
Хвороба Альцгеймера – найбільш поширена форма деменції, і кількість хворих на Альцгеймера зростає рекордними темпами. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що сьогодні у світі понад 35 мільйонів людей живуть з деменцією, і до 2030-го року ця цифра подвоїться. Науковці у різних країнах працюють над розробкою вакцини, яка може запобігти розвитку хвороби. Зокрема, шведські вчені при...
Міжпланетний апарат, який використовує для руху лід і пару, вже пройшов перші випробування. Він може працювати майже нескінченно, заправляючись на ходу.
Використовуючи популярну зараз технологію редагування генів CRISPR / cas9, група молекулярних біологів під керівництвом Камела Халілі з Темпльського університету у Філадельфії вперше в історії зуміла вирізати з ДНК живої клітини ділянку від вірусу ВІЛ....